<<<1 - 11 з 1847>>>


24 Травня 2019 11:02Актуально

ПАСПОРТИЗАЦІЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

З метою надання водних об’єктів у користування на умовах оренди та приведення існуючих договорів оренди у відповідність до вимог чинного законодавства України, Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації були подані запити про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього середовища, для розробки паспортів на водні об’єкти області.

Таким чином, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища у 2017 році було паспортизовано 31 водойму, у 2018 році - 43.

У 2019 році Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації також поданий запит до Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації про виділення коштів ще на 32 водойми.

22 Травня 2019 11:39Актуально

ЗАСІДАННЯ ТЕМАТИЧНОЇ ПІДГРУПИ СТРАТЕГУВАННЯ У СФЕРІ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ

21 травня, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Ткалич, провів перше засідання тематичної підгрупи Стратегування у сфері розвитку агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій та ознайомив присутніх з її складом і орієнтовним графіком проведення заходів з розробки проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

В ході засідання було обговорено результати соціально-економічного аналізу агропромислового комплексу області та проведеного SWOT-аналізу.

Учасники засідання вносили пропозиції та формулювали власне стратегічне бачення розвитку агропромислового комплексу, земельних ресурсів та сільських територій.

 

21 Травня 2019 15:38Актуально

СТАРТУВАВ IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2019"

Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert стартував IV Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019".

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Учасники: села та селища (заявки від селищ міського типу не приймаються).

Період проведення: квітень-вересень

21 Травня 2019 15:34Актуально

ХІД ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Станом на 21.05.2019

Аграрії області наближаються до завершення виконання комплексу весняно-польових робіт.

Так, на 21 травня поточного року всіма категоріями господарств вже посіяно понад 85% прогнозованих обсягів ярих культур або майже 840 тис. га, що на 50 тис. га більше відповідної дати минулого року.

В тому числі ярі зернові та зернобобові висіяно на понад 480 тис. га (94%), з них зернової кукурудзи – майже 415 тис. га (97%). Продовжується посів соняшнику – посіяно 172 тис. га (83%), сої – 64 тис. га (56%).

Також триває посів пізніх зернових культур таких, як гречка та просо, яких посіяно відповідно 1,1 тис. га (13% до прогнозу) та 0,8 га

21 Травня 2019 11:34Актуально

НАРАДА ПО КОРМОЗАГОТІВЛІ ТА РОЗВИТКУ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

Повідомляємо, 23 травня 2019 року на базі ПСП «Авангард» Бахмацького району відбудеться практична нарада по кормозаготівлі та розвитку молочного скотарства.

Провідні спікери галузі тваринництва України презентуватимуть унікальні доклади на теми:

- Як уникнути помилок при заготівлі сінажу з люцерни?

- Як правильно заготувати силос з озимого жита?

- Мікробні препарати – запорука заготівлі якісного сінажу.

- Що таке модернізація тваринницької ферми під систему WMC?

Крім того, учасників

21 Травня 2019 11:33Актуально

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ТРИВАЄ ПЕРЕДАЧА ЗЕМЛІ ВОЇНАМ АТО (ОСС)

Реалізуючи повноваження обласної державної адміністрації у сфері земельних відносин Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації запровадив співпрацю з органами Держгеокадастру щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

На Чернігівщині землевпорядною службою надано військовослужбовцям 10102 дозволів на розроблення документації на земельні ділянки загальною площею більш ніж 14 тис. га.

6329 учасників антитерористичної операції (АТО) (операції об'єднаних сил (ООС)) вже завершили процедуру оформлення та отримали

20 Травня 2019 08:35Цікаво

ЗУСТРІЧІ З АГРАРІЯМИ ОБЛАСТІ

Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації спільно із ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» повідомляє, що найближчим часом буде проводити в районах Чернігівської області зустрічі з аграріями з таких питань:

  • Перспективи та умови запровадження ринку землі в Україні;
  • Програми державної підтримки;
  • Питання оподаткування;
  • Боротьба із аграрним рейдерством та інші.

Графік проведення зустрічей буде оприлюднено пізніше.

Детальну

17 Травня 2019 10:01

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ АГРАРНОЇ НАУКИ!

Напередодні професійного свята – Дня науки, дозвольте привітати вас зі святом та віддати належну шану.

Вдячний вам за суттєвий внесок у розвиток аграрної галузі Чернігівщини.

Ваша діяльність є символом прогресу цивілізації та інтелектуальної революції.

Впевнений, що ваш талант, самовіддана наполеглива праця та вірність обраній справі має надійне підґрунтя для зміцнення авторитету аграрної науки, підвищення результативності фундаментальних та прикладних досліджень, залучення молодих талантів.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії та нових досягнень.

З повагою

Ю. ТКАЛИЧ

17 Травня 2019 08:03Актуально

ВЖИВАЄМО ЗАХОДІВ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

За результатами проведеного аналізу та інформацією наданої Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів, по водних об’єктах орендодавцем яких є Чернігівська обласна державна адміністрація, заборгованість за кодом бюджетної класифікації доходів «Орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються на умовах оренди» станом на 1 квітня 2019 року склала 26874,95 грн.

Враховуючи те, що Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації реалізує повноваження Чернігівської обласної державної адміністрації у сфері земельних відносин та здійснює контроль за додержанням орендних умов земель та водних об’єктів державної власності було вжито невідкладних заходів.

Від імені директора Департаменту агропромислового

16 Травня 2019 16:10Актуально

Повідомляємо про початок прийому заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів з державного бюджету.

Заявки приймаються Чернігівською регіональною комісією з надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (адреса: 14000, м. Чернігів, пр. Миру, 14, каб. 312), у період, починаючи з 16 травня до 01 листопада 2019 року

Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном у м. Чернігові: (0462)77-89-45 або на сайті Департаменту у розділі «Державна підтримка».

16 Травня 2019 14:42Цікаво

СЕМІНАР НА ТЕМУ: "ОРЕНДНА ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ З НОВОЇ НОРМАТИВНО-ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ, ДЕРЖПІДТРИМКА, ПОДАТКИ, ПРАЦЯ, КАСА"

Повідомляємо, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів 28 травня 2019 року, для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору проводить семінар на тему: "Орендна плата за землю з нової нормативно-грошової оцінки, держпідтримка, податки, праця, каса".

Початок реєстрації о 10:00 годині. 

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 14, 3 поверх (мала зала).

Довідки за телефоном: (0462)77-45-29.

<<<1 - 11 з 1847>>>