<<<1 - 11 з 1951>>>


11 Листопада 2019 09:33

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ!

Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету продовжує прийом заявок на участь у конкурсі.

Компенсація відсоткової ставки надається на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам

05 Листопада 2019 15:45

КРУГЛИЙ СТІЛ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВИРІШЕННЮ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ У ГАЛУЗІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

04 листопада 2019 року за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської  обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл за участі директорів агропродовольчих ринків області, Чернігівського міського, Ніжинського та Прилуцького міськрайонних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби, завідуючих лабораторій ветсанекспертизи на агропродовольчих ринках області, присвячений вирішенню актуальних питань у галузі безпечності харчових продуктів.

Під час засідання розглянули актуальне питання впровадження на агропродовольчих ринках постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), обговорили основні положення харчового законодавства та питання забезпечення належної виробничої практики, дотримання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, забезпечення простежуваності за харчовим ланцюгом, запровадження процедур, заснованих на принципах НАССР.

Захід був побудований у формі діалогу,

01 Листопада 2019 15:10

ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОРУМ

Сьогодні, у приміщені Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, у рамках програми «Діалоги про Україну», яку реалізує команда Президента Володимира Зеленського, відбувся земельний форум.

На Чернігівщину завітали Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко та радник голови Аграрного Комітету Верховної Ради України, експерт із земельних питань Сергій Біленко.

Нарада відбулася за участю в.о. голови облдержадміністрації Наталії Романової, заступника голови обласної ради Арсена Дідура, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрія Ткалича, а також представників райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

На початку зустрічі

30 Жовтня 2019 16:28

«ВИЇЗНА ПРИЙМАЛЬНЯ» У СЕМЕНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

29 жовтня, керівництвом Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління Держгеокадастру в області проведено чергову «виїзну приймальню» у Семенівському районі, з актуальних питань розвитку аграрного сектору і земельних відносин.

У нараді взяли участь представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району та в.о. голови Семенівської районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

 
30 Жовтня 2019 15:49

НАВЧАННЯ ЛІСОКОРИСТУВАЧІВ З ВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ДЕРЕВИНИ

29 жовтня поточного року Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Чернігівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України для постійних лісокористувачів області, які не мають електронного обліку деревини, у приміщенні Департаменту проведено нараду–навчання з електронного обліку деревини.

Дане навчання було організовано відповідно до протоколу селекторної наради, яку нещодавно провів Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, «Про взаємодію місцевих держадміністрацій з територіальними органами міністерств, центральними органами виконавчої влади з метою забезпечення реалізації програм збалансованого регіонального розвитку, створення умов для залучення інвестицій та впровадження регіональних

30 Жовтня 2019 14:18

3 БАГАТОДІТНІ РОДИНИ ІЧНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПО НЕТЕЛЮ

29 жовтня 3 багатодітні сім’ї Ічнянського району отримали по високопродуктивному нетелю.

Допомога щорічно надається в рамках реалізації Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області, на 2016-2020 роки.

У 2019 році, Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, подана зведена заявка на фінансування видатків по програмі передачі нетелей у розмірі 966,8 тис. гривень на придбання 21 голови.

 
30 Жовтня 2019 14:03

ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОРУМ ЗА УЧАСТЮ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ТАРАСА ВИСОЦЬКОГО

1 листопада, у п’ятницю, в Чернігові відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком.

Форум пройде у рамках програми «Діалоги про Україну», яку реалізує команда Президента Володимира Зеленського.

Під час заходу буде представлено плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами.

29 Жовтня 2019 08:54Актуально

29 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОРУМ «ДОСТУП ДО ФІНАНСІВ ТА ЛІЗИНГУ»

Перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу» - це нова платформа, яка об’єднає експертів банківської та фінансової сфер, представників влади, аграрні підприємства та фермерські господарства, страхові та юридичні компанії для того, аби обговорити аспекти запровадження ринку землі, зосередившись на питаннях доступу до фінансових ресурсів, фінансових програмах, механізмах здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам.

Протягом форуму обговорюватимуться такі питання:

  • джерела та пошук джерел отримання фінансів для купівлі землі;
  • як отримати банківський кредит для придбання земельної ділянки;
  • вимоги до позичальника, страхування ризиків та оцінка землі як застави;
  • лізингові інструменти як додатковий спосіб придбання агротехніки та інші питання.

Організатор: Юридична група EUCON.

Дата проведення:

23 Жовтня 2019 16:52

«ВИЇЗНА ПРИЙМАЛЬНЯ» У БОРЗНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ

22 жовтня, керівництвом Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби та Головного управління Держгеокадастру в області проведено виїзну приймальню у Борзнянському районі, з актуальних питань розвитку аграрного сектору і земельних відносин.

У нараді взяли участь представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району та голова Борзнянської районної державної адміністрації Віра Проскур.

 
22 Жовтня 2019 08:45Цікаво

ПРАКТИКУМ ЩОДО ЕКСПОРТНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ТУРЕЧЧИНІ

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку у рамках ініціативи ЄС EU4Business та за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України запрошує представників  українських малих та середніх підприємств в секторі агро та продуктів харчування для участі у практикумі «ABSORB ТУРЕЧЧИНА : Торгові можливості на ринку Туреччини для агросектору та виробників продуктів харчування».

Даний захід відбудеться 30 жовтня 2019 року в м. Києві з 15.00-до 18.00, адресу буде повідомлено разом з підтвердженням участі в практикумі.

В ході заходу Ви дізнаєтесь:

1. Чим цікавий для українських компаній агросектору та виробників готових харчових продуктів ринок Туреччини: обсяг ринку, купівельна спроможність, тренди, аналіз споживачів, ключові гравці на

17 Жовтня 2019 15:47

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ГАЛУЗІ

Щороку у третю неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято працівників харчової промисловості.

У передсвятковий день, 17 жовтня, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення кращих працівників галузі.

Окрасою та символом свята став коровай випечений пекарями Чернігівського хлібозаводу.

З вітальними промовами до присутніх звернулися керівник апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха, голова обласної ради Ігор Вдовенко та директор Департаменту агропромислового

<<<1 - 11 з 1951>>>