<<<1 - 11 з 1772>>>


14 Грудня 2018 08:45Цікаво

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ПРИЙОМУ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ ЗГІДНО «ПРОГРАМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ОРГАНІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2016-2021 РОКИ»

13 грудня відбулося засідання комісії по прийому та розгляду заяв та документів згідно «Програми фінансової підтримки органічного виробництва в Чернігівській області на 2016-2021 роки».

Програмою передбачено надання компенсації витрат сільгосптоваровиробникам, понесених у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини)

13 Грудня 2018 09:11Цікаво

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ З ПРОВАДЖЕННЯ ІНТЕГРОВАНИХ МЕТОДІВ ЗАХИСТУ ЛІСУ У РЛП "ЯЛІВЩИНА"

Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство "Харківлісозахист" відзвітувався за проведені заходи з впровадження інтегрованих методів захисту лісу у зелених насадженнях Регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" у 2018 році.

 

Результати проведених заходів з впровадження інтегрованих методів

10 Грудня 2018 11:09Актуально

4 БАГАТОДІТНІ РОДИНИ КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПО НЕТЕЛЮ

На минулому тижні ще 4 багатодітні сім’ї Козелецького району отримали по високопродуктивному нетелю.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник особисто вручив паспорти на тварин.

Допомога щорічно надається в рамках реалізації Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області, на 2016-2020 роки.

У 2018 році, Департаментом агропромислового

07 Грудня 2018 07:58

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЩОРІЧНОЇ ВИСТАВКИ– КОНКУРСУ  "ЗИМОВИЙ БУКЕТ – ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ" В РАМКАХ ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ "НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ"

Кафедра екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  Чернігівської обласної державної адміністрації

19.12.2018 р. ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЩОРІЧНОЇ ВИСТАВКИ– КОНКУРСУ  "ЗИМОВИЙ  БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ" В РАМКАХ ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ "НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ".

Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі,

06 Грудня 2018 10:44Актуально

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «МАРКЕТИНГ НЕ ДЛЯ МАРКЕТОЛОГІВ»

У сучасних умовах функціонування та розвитку підприємств, одним із важливих факторів успіху є знання та застосування маркетингових стратегій, направлених на формування у споживачів позитивного ставлення до своєї продукції і бажання її купити.

Досвід проведення Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації виставково-ярмаркових заходів, які популяризують продукцію виробників галузі на регіональному та міжнародному рівнях, свідчить

05 Грудня 2018 12:44Актуально

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРИРОДООХОРОННОЇ АКЦІЇ «ПІДГОДУЄМО ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи Комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Кафедра екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  Чернігівської обласної державної адміністрації

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПРИРОДООХОРОННОЇ

АКЦІЇ «ПІДГОДУЄМО ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Мета природоохоронної акції: виховання любові до природи, відповідального  ставлення до птахів; проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження зимуючої орнітофауни м. Чернігова та Чернігівської області.

Завдання природоохоронної акції:

  • ознайомлення з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості;
  • надання учням, студентам та небайдужим громадянам нових та цікавих знань з біології і екології птахів, аспектів їх підгодівлі;
  • розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація до їх охорони та підгодівлі в несприятливу пору року.

Учасники акції: до участі в

30 Листопада 2018 14:19

Увага! З метою формування єдиного реєстру фермерських господарств - одержувачів державної підтримки Асоціацією фермерів та приватних землевласників України за підтримки Мінагрополітики розроблено картку фермера.

Для отримання доступу до заповнення картки фермера необхідно отримати промокод.

Термін реєстрації до 15 грудня 2018 року.

Реєстрація за посиланням: http://farmer.agrianalytica.com/register_reg.

Інформацію

30 Листопада 2018 13:59Актуально

НІМЦІ ВРАЖЕНІ ПРИРОДОЮ ЧЕРНІГІВЩИНИ

23 листопада 2018 року до м. Новгород-Сіверський завітали гості з Німеччини – представники Фонду Міхаеля Зуккова, який був заснований ще в 1999 році з метою збереження природи, та дослідники Центру економіки Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина).

Основною метою візиту стало знайомство з Деснянським біосферним резерватом ЮНЕСКО на території Сумської та Чернігівської областей в рамках реалізації на території України трирічного проекту «Екосистемна адаптація до кліматичних змін та стійкий регіональний

29 Листопада 2018 09:08Актуально

28 ЛИСТОПАДА БУЛО ОБГОВОРЕНО СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ У 2018 РОЦІ ТА ПЛАНИ НА 2019

28 листопада Міністерство аграрної політики та продовольства України під головуванням заступника Міністра Віктора Шеремети провело відео-конференцію щодо стану реалізації державних програм підтримки аграріїв у 2018 році та плани на 2019.

Директор господарсько-фінансового департаменту Міністерства Ахіджанов Б.Р. поінформував про стан використання бюджетних коштів у поточному році та основні напрями підтримки сільгоспвиробників у 2019 році.

Особливу увагу було приділено

28 Листопада 2018 16:28Актуально

ЗАСІДАННЯ ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» НА ТЕМУ: «ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ: ЕКОЛОГІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТИ»

Проблема поводження з відходами належить до загальних глобальних проблем людства, має світовий, національний, регіональний та локальний вимір. Зважаючи на необхідність розв’язання нагальних екологічних та соціально-економічних проблем, з метою обміну інформацією та практичним досвідом по реалізації заходів у сфері поводження з відходами, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації 28 листопада провів засідання за «круглим столом» щодо екологічних та економічних аспектів поводження з відходами.

В заході взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та громадськість.

Серед низки екологічних проблем, які мають місце у Чернігівській області, особливо гостро стоїть проблема поводження з відходами, які є одним з найбільших забруднювачів навколишнього середовища.

Найбільший негативний вплив на об’єкти довкілля області здійснюють накопичені промислові токсичні відходи, безхазяйні непридатні

26 Листопада 2018 14:37Увага!

Увага! Перелік документів, які необхідно подати до Чернігівського регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств для отримання бюджетних субсидій згідно Постанови КМУ від 07.02.2018 № 106 (зі змінами)

 

1. Заявка на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарством, або Заявка на отримання бюджетної субсидії

<<<1 - 11 з 1772>>>