<<<1 - 11 з 1698>>>


15 Серпня 2018 14:33Важливо

УВАГА!

З метою захисту соснових насаджень РЛП «Ялівщина» від верхівкового короїда, шляхом впровадження інтегрованих методів захисту, спрямованих на локалізацію осередків та попередження їх подальшого розповсюдження 16-19 серпня 2018 року на території Парку фахівцями ДСЛП «Харківлісозахист» відбудеться проведення заходів з підвищення імунітету, до шкідливих комах, зелених насаджень, шляхом внесення мінеральних добрив, біологічних препаратів, що не несуть загрози для біологічного різноманіття РЛП «Ялівщина» та відпочиваючих; інтродукція (підсадка) біологічних агентів — хижих комах мурахожуків (Tanasimus formicarius), природних ворогів верхівкового короїду, у соснові насадження (безпосереднє заселення відібраних об’єктів корисними комахами).

15 Серпня 2018 09:48Важливо

РОЗРОБЛЕНО ГРАФІК РОБІТ ПО РЕКОНСТРУКЦІЇ ОЧИСНИХ СПОРУД В СМТ КУЛИКІВКА

Вже вдруге за останній місяць смт Куликівку з робочою поїздкою відвідали представники обласних органів законодавчої та виконавчої влади з метою визначення стану реконструкції очисних споруд.

Нагадаємо, що на початку місяця до Чернігівської обласної ради звернулись представники Куликівської громади, яких не задовольняють терміни та стан якості виконаних будівельних робіт, які проводить ТОВ «Будспец».

Роботи по реконструкції очисних споруд в смт Куликівка розпочато в 2015 році. На їх виконання з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області протягом 2015-2017 років профінансовано 5134,66 тис. грн. В поточному році з цього ж фонду передбачено виділення ще 1973,4 тис.грн.

В ході зустрічі з представником замовника було опрацьовано план заходів щодо активізації

09 Серпня 2018 11:44Актуально

ХІД ПРОВЕДЕННЯ ЗБИРАННЯ УРОЖАЮ

Станом на 08.08.2018

 

Аграрії Чернігівщини продовжують збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

За даними районів дана група культур зібрана з площі понад 160 тис. га або 56% до прогнозованих обсягів збирання.

Хоч поки що обмолочено менше відповідної дати минулого року, але завдяки зменшенню інтенсивності опадів ситуація вирівнюється.

Загалом намолочено понад 660 тис. т зерна. Рівень урожайності перевищує 41 ц/га та відповідає минулорічному показнику.

Найбільший вал зерна

08 Серпня 2018 14:02Цікаво

НАУКОВЦІ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕВОЛЮЦІЇ ЕКОСИСТЕМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМОВАНОГО СЕРЕДОВИЩА"

Конференція відбудеться в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, 11-12 жовтня 2018 р. у м. Чернігів.

Основні напрями конференції:

1. Історія вивчення біорізноманіття та ландшафтів окремих територій України та інших країн.

08 Серпня 2018 08:51Цікаво

У ЖОВТНІ 2018 РОКУ В АЛЖИРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА З ПЕРЕРОБКИ ТА УТИЛІЗАЦІЇ ВІДХОДІВ "REVADE"

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що за інформацією Мінекономрозвитку та Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні, у період з 8 по 11 жовтня 2018р., у Виставковому центрі Pins Maritimes в м.Алжир (Алжир) відбудеться 3-я Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів «REVADE» на тему «Кругове підприємництво, важіль для розвитку управління відходами» організатором якої є Торгово-промислова палата Алжиру спільно з Національним агенством по відходам Алжиру.

Метою виставки є надання сприяння підприємництву та заохочення до створення компаній, які спеціалізуються у галузі переробки та утилізації відходів з використанням найсучасніших технологій та новітнього обладнання.

Детальна інформація розміщена на офіційних сайтах: https://revade.dz та https://www.caci.dz/fr/Evenements/Pages/REVADE-2018.aspx.

Департамент пропонує зацікавленим підприємствам та організаціям взяти участь у 3-й Міжнародній виставці з переробки та утилізації відходів «REVADE».

07 Серпня 2018 16:48Важливо

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ПО ЗДЕШЕВЛЕННЮ КРЕДИТІВ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Продовжується робота обласної конкурсної комісії з визначення переліку підприємств – позичальників агропромислового комплексу для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету.

За довідками звертатися в Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів за адресою проспект Миру,14 м. Чернігів, каб 420, тел.67-79-26.

Додатково повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07

03 Серпня 2018 09:12Актуально

ОГОЛОШЕНО ВІДБІР ПРОЕКТІВ ПРООН "РОЗВИТОК ТА КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МУНІЦИПАЛЬНОМУ СЕКТОРІ В УКРАЇНІ"

 

1. Проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» (далі - Проект) оголошує відбір муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу, для надання технічної допомоги з метою розробки інвестиційної документації (детальніше щодо умов співпраці та прийнятних проектів у Додатку 1 до форми заявки).

2. Відповідальні розробники муніципальних проектів, що можуть подавати заявки:

- муніципалітет, на території якого здійснюється проект;

- комунальні підприємства, що надають послуги у сфері теплопостачання (теплокомуненерго);

- комунальні заклади (школи, лікарні, дитячі садки тощо) та/або установи, що утримують їх на балансі (відділи, управління освіти, охорони здоров’я та ін.), що потребують

02 Серпня 2018 12:08Важливо

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИМ ВСТАНОВЛЕНО ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ТА ВИМОГИ ДО ОРГАНІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», ухвалений Верховною Радою 10 липня.

Реалізація норм Закону забезпечить удосконалення й гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері виробництва та обігу органічних продуктів та сприятиме створенню прозорих умов господарювання, зменшенню недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Законом встановлюються основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, засади правового регулювання органічного виробництва, обігу органічної продукції та функціонування ринку такої продукції. Також визначено правові основи діяльності центральних органів виконавчої влади, суб’єктів ринку органічної продукції та напрями державної політики у зазначених сферах.

Прес-служба Президента України

29 Липня 2018 14:49Відео

25 Липня 2018 17:22Подія

20 Липня 2018 14:53Цікаво

ДЕНЬ ПОЛЯ-2018

19 липня на базі ТОВ «Сідко Україна» Ічнянського району відбувся "День поля".

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Юлія Свириденко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Ткалич, керівники та представники сільськогосподарських підприємств.

Основна тема "Дня поля" – перспективи вирощування і збуту нішевих культур в умовах північних областей України.

Захід відкрив директор ТОВ «Сідко Україна» Сергій Шептун, який презентував учасникам своє підприємство.

Юрій Ткалич розповів про нішеві культури, які вирощують на Чернігівщині, «плюси і мінуси» при їх виробництві.

Учасники

<<<1 - 11 з 1698>>>