<<<1 - 11 з 1543>>>


22 Вересня 2017 14:53Запрошуємо

Шановні жителі та гості міста Чернігів, запрошуємо Вас 1 жовтня 2017 року о 10:00 годині завітати до Центральному парку культури та відпочинку, де відбудеться сімейне свято «Фестиваль молока 2017».

Фестиваль молока вперше відбувся три роки тому, та за цей час став улюбленим святом здорового дозвілля для всієї родини.

Крім виробників молока та молочних продуктів Чернігівщини в фестивалі приймуть участь провідні хлібозаводи, медовари, професійні та аматорські художні колективи, майстри декоративно-прикладного мистецтва.

На гостей чекатимуть: конкурси та розваги, ігротека, ярмарок-продаж з дегустацією кращих видів молочних продуктів, цікаве святкове шоу.

Діти матимуть нагоду взяти участь у змаганнях, спортивних іграх та різноманітних майстер-класах.

На переможців та учасників чекають численні призи.

21 Вересня 2017 14:23Актуально

ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР В ДЕПАРТАМЕНТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

20 вересня 2017 року в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено третє заняття постійно діючого тематичного семінару «Правові підстави та організаційні засади регулювання участі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в державному управлінні: новели українського законодавства».

В семінарі прийняли участь державні службовці Департаменту.

У ході семінару висвітлювалася тема проходження державної служби в органах виконавчої влади відповідно до вимог Закону України «Про державну службу».

Також, присутніх ознайомили з новим порядком оцінювання результатів службової діяльності

21 Вересня 2017 12:15Актуально

ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО ЗАХОДУ «ФЕСТИВАЛЬ МОЛОКА – 2017»

Вже втретє на Чернігівщині відбудеться обласний захід «Фестиваль молока – 2017», який запланований на 1 жовтня і проходитиме у Центральному парку культури та відпочинку міста Чернігів.

20 вересня в обласній державній адміністрації під головуванням в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Юлії Свириденко відбулося засідання організаційного комітету з проведення

20 Вересня 2017 12:44Актуально

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 8 МІСЯЦІВ 2017 РОКУ ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Є ОДНИМ ІЗ ОСНОВНИХ ВИРОБНИКІВ ПРОМИСЛОВОГО МОЛОКА В УКРАЇНІ

За даними Державної служби статистики України Чернігівська область займає 4 місце серед сільськогосподарських виробників молока, і на сьогоднішній день є одною із основних центрів по виробництву промислового молока в Україні.

За 8 місяців 2017 року сільськогосподарськими підприємствами області вироблено 162,9 тис. тонн молока, що на 3,7 тис. тонн (2,3%) більше ніж за відповідний період 2016 року.

В натуральних величинах найбільше молока виробляють в господарствах

20 Вересня 2017 09:46Актуально

АГРАРІЇ ЧЕРНІГІВЩИНИ ВИРОБИЛИ СІЛЬГОСППРОДУКЦІЇ МАЙЖЕ НА 4 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ

За 8 місяців цього року в області вироблено валової продукції сільського господарства майже на 4 мільярди гривень, або 103,4 % минулорічного показника. Зокрема сільгосппідприємствами – більше ніж на 2,1 мільярда гривень, населенням – на понад 1,8 мільярда гривень.

Загалом обсяг виробництва валової продукції сільського господарства в Україні залишився практично на рівні минулого року. Питома вага Чернігівщини – 3,2 %. За темпами виробництва валової продукції область займає 10 місце, за обсягами виробництва – 17, за виробництвом

20 Вересня 2017 09:31Актуально

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ТОВ «РИЖСЬКИЙ ХЛІБ»

19 вересня відбулося урочисте відкриття ТОВ «Рижський Хліб», червону стрічку перерізали Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс, почесний консул Олена Вишнякова, голова облдержадміністрації Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, а також директори та засновники заводу.

Виробництво вирішили створити в Чернігові у травні минулого року. Наразі в експлуатацію введено першу чергу, планується ще дві. У проект уже інвестовано близько двох мільйонів євро. У пекарні працює більше 60 осіб, розширюватимуть штат до трьохсот працівників. За восьмигодинну зміну має виходити близько 5 тонн продукту.

Крім

19 Вересня 2017 14:21Актуально

СТАРТУВАВ ПРОЕКТ З БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ ФЕРМЕРІВ

Стартував спільний проект Укрдержфонду та Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку «Регіонет» зі створення системи дистанційного навчання фермерів за різними напрямами аграрного бізнесу.

Наразі у тестовому режимі запущено початковий курс навчання щодо отримання поворотної фінансової підтримки від Укрдержфонду. Він складається з навчальних аудіовізуальних матеріалів та історій успіху фермерів, які свого часу отримали

18 Вересня 2017 15:33Актуально

МІНАГРОПОЛІТИКИ ЗАПРОШУЄ АГРАРІЇВ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОГРАМИ ДЕРЖПІДТРИМКИ ЗІ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ (ВІДЕО)

18 Вересня 2017 14:47Актуально

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХІД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ 2017 РОКУ ТА ПОСІВУ ОЗИМИХ КУЛЬТУР ПІД УРОЖАЙ 2018 РОКУ

станом на 18.09.17

Хід збирання врожаю 2017 року

В області триває комплекс польових робіт.

Так, за даними структурних підрозділів райдержадміністрацій аграріями області зернові та зернобобові культури зібрані з площі понад 298 тис. га або 43% до прогнозованих обсягів збирання. Намолочено 1209 тис. т зерна, при середній врожайності 40,5 ц/га (+4,0 ц/га до відповідної дати 2016 року).

Найбільший вал зерна мають хлібороби Бахмацького району – майже 100 тис. т, Менського, Борзнянського та Чернігівського – понад 80 тис. т. Найкращі якісні показники в аграрників Носівського, Варвинського, Менського, Срібнянського

14 Вересня 2017 16:16Важливо

УРЯД ВИДІЛИТЬ МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ НА ПІДТРИМКУ ФЕРМЕРІВ

Учора, 13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Уряд офіційно визначив фермерство як найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки. Кабінет Міністрів України запропонує Верховній Раді України передбачити в державному бюджеті на 2018 рік мільярд гривень на підтримку фермерів.

– Ми маємо підняти українське фермерство на абсолютно новий якісний рівень. Це дасть можливість створити нові робочі місця на селі, наситити якісними продуктами внутрішній український ринок та зробити значний внесок у розвиток національної економіки, – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За три роки, за розрахунками Уряду, кількість робочих місць, створених фермерами, має зрости в 5 разів – зі 100 тисяч до півмільйона.

Розвинуте

12 Вересня 2017 15:59

<<<1 - 11 з 1543>>>