Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА
Анонси

Публічне громадське обговорення

Назад

АНОНС

06 вересня 2018 року, у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації відбудеться засідання за круглим столом щодо обговорення проекту Закону України «Про ратифікацію Мінаматської конвенції про ртуть».

Початок заходу: о 15:00 год.

Місце проведення: зала № 2 Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації (м. Чернігів, Проспект Миру 14, 3 поверх, зал №2).

Контактна особа: заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації – начальник управління екології та природних ресурсів Новак Василь Андрійович, тел.: (0462) 77-44-83, e-mail: dapr_post@cg.gov.ua.

Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.

 
 
АНОНС

8 вересня 2015 року відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Дерегуляція проти корупції» за напрямком: «Рослинництво/насінництво».

В обговоренні питань з дерегуляції та проблем малого і середнього бізнесу в регіоні візьмуть участь насіннєві господарства області, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, громадська організація Agro.ReformsUA, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Держсільгоспінспекція в Чернігівській області та представники ЗМІ.

За результатами обговорень будуть сформовані пропозиції, які будуть враховані в роботі та при розробленні нормативно-правових актів.

Організатор заходу: Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Початок заходу: 11:00 год.

Місце проведення: Чернігів, пр-т Миру, 14, мала зала Департаменту АПР.

Відповідальна особа: заступник начальника управління – начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Департаменту Василь Жук (телефон: 77-89-45).

 

 

АНОНС

 

 

21 липня 2015 року відбудуться громадські слухання на тему: «Збереження спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість для сільськогосподарських товаровиробників».

В обговоренні питання внесення змін до Податкового кодексу України стосовно скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників з 01 січня 2016 року візьмуть участь представники аграрного активу області, аграрних громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також народні депутати України, представники Мінагрополітики, ДФС, наукових, освітніх установ та інші зацікавлені особи.

Початок заходу: 10:00 год.

Місце проведення: зала №1 облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м.Чернігів).

Огранізатор заходу: Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Відповідальна особа: заступник начальника управління – заступник головного бухгалтера, начальник відділу бухгалтерського обліку та економіки АПК Департамету Жук Василь Олексійович (телефон: 77-89-45).

Назад

16 Листопада 2018 09:06
15 Листопада 2018 12:44