Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси


Назад

ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ "ЯЛІВЩИНА"

Питання визначення меж регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» залишається спірним вже протягом тривалого часу.

З метою ефективного функціонування та охорони об’єкту природно-заповідного фонду, враховуючи рішення дев’ятнадцятої сесії шостого скликання обласної ради від 28 березня 2014 року «Про створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» розроблений проект землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», площею 168,7 га на території Чернігівської міської ради.

На сьогодні, зазначений проект землеустрою залишається не погоджений Чернігівською міською радою відповідно до чинного законодавства.

Через це відповідний комунальний заклад не може повноцінно здійснювати свою природоохоронну діяльність.

На нараді, яка відбулася 17 вересня у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації за участю представників Чернігівської міської ради, директора КЗ «РЛП «Ялівщина», розробника проекту ПП «Десна-Експерт-М», прокуратури та громадськості розглядалося питання погодження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

В результаті тривалого обговорення представниками Чернігівської міської ради вкотре відмовлено у погоджені зазначеного проекту, посилаючись на те, що при створенні РЛП «Ялівщина» допущено помилки у площі і реально такої площі там не існує та запропоновано повернутись до цього питання після розроблення детального плану території.

Тому, питання погодження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж території об’єкту природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», площею 168,7 га на території Чернігівської міської ради залишається відкритим.

 

 
 

Назад

17 Березня 2019 08:11