Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси


Назад

ДЕНЬ ПОЛЯ - 2019

20 червня на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України відбувся щорічний обласний День поля – 2019.

У заході взяли участь сільськогосподарські виробники області, представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрацій та обласних служб, наукові співробітники, представники комерційних установ. Загалом в Дні поля прийняло участь понад 100 осіб.

День поля відкрила директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк, яка ознайомила учасників з напрямками діяльності установи та її здобутками, а також станом та перспективами розвитку.

Завдяки Носівській селекційно-дослідній станції область має значний сортовий резерв в аграрному виробництві, і використовувати його – значить будувати таке майбутнє сільського господарства, за яке не буде соромно ні нам, ні нащадкам.

Учасники заходу мали змогу оглянути демонстраційний полігон сортових посівів озимих і ярих зернових культур. Наукові працівники станції та Миронівського інституту охарактеризували їх сортові особливості.

Серед інших питань – розглянуто деякі особливості вирощування вівса та ячменю, в тому числі голозерних, озимих колосових, гороху і гречки, а також ріпаку та соняшнику в товарних посівах.

Назад

25 Жовтня 2019 09:26