Департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації
Анонси


Назад

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ПО ОТРИМАННЮ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЗАЛУЧЕНИМИ КРЕДИТАМИ

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, яке проводив голова комісії – директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Ткалич.

В ході засідання було розглянуто 26 заявок від 15 господарств. Під час прийняття рішення, щодо надання компенсації, перевага надавалася позичальникам, які мають чистий дохід за останній рік менше 20 млн гривень та агропідприємствам, що вирощують та розводять велику рогату худобу.

Всього, для надання фінансової підтримки аграріям, передбачено 6,545 млн грн. Однак, заявок надійшло на суму 9,8324 млн  грн., тому, прийнято рішення звернутися до Міністерства аграрної політики та продовольства України з проханням збільшити асигнування для компенсаційних виплат.

Сьогодні члени комісії розподілили 990,9 тис. грн.

Прийнято рішення включити до реєстру позичальників, які мають право на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами 12 господарств, з них: ФГ Маруся», ФГ «Щурівське», Менська ПШМК, ТОВ «Агролідер Мена», ФГ «Добрий Пан», ФГ «Садиба- Агро»,. СВК «Райдуга», ФГ «Росток», ФГ «Єва Плюс», ФГ «Напорівське», ФГ Бабенюк О.В.», ФГ «Приудайське».

Назад

25 Жовтня 2019 09:26