Анонси


Назад

ПІДСУМКИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРОЄКТУ «АГРАРНІ РОЗПИСКИ В УКРАЇНІ»

10 червня представники Управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації взяли участь в онлайн-зустрічі робочої групи щодо підсумків впровадження Проєкту «Аграрні розписки в Україні».

До онлайн-зустрічі долучилися міністр юстиції України Денис Малюска та заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Учасники підвели підсумки впровадження аграрних розписок протягом останніх п’яти років, а також розглянули перспективи та подальші кроки розвитку даного інструменту.

Проєкт «Аграрні розписки в Україні», що впроваджувався за фінансової підтримки Швейцарії, завершується 30 червня 2020 року, досягнувши усіх встановлених цілей щодо впровадження інструменту в сільському господарстві. ДП «Аграрні реєстри», як адміністратор Реєстру, продовжуватиме інформаційну та інституційну підтримку аграрних розписок.

Динамічний розвиток ринку аграрних розписок є підтвердженням його популярності серед аграріїв України.

Довідково: За період впровадження проєкту «Аграрні розписки в Україні» у Чернігівській області сільськогосподарськими підприємствами укладено 168 аграрних розписок, на суму понад 1,1 млрд. грн.

Розписки було укладено по таким культурам: кукурудза, пшениця, соняшник, ячмінь, жито, ріпак, просо, картопля.

Назад