<<<1 - 11 з 3001>>>


04 Грудня 2023 11:57

ВІД 10 МЛН ГРН ДО 100 МЛН ГРН СПІВФІНАНСУВАННЯ АГРАРНИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для 20 українських аграрних переробних підприємств для відновлення та розвитку експортного потенціалу. Кожне підприємство може отримати від 10 млн грн до 100 млн грн співфінансування, щоб досягти таких результатів:

  • Збільшити обсяги закупівлі та переробки сировини, зокрема, налагоджуючи довгострокове партнерство з мікро, малими та середніми агровиробниками.
  • Запровадити нові технології та практики переробки продукції
04 Грудня 2023 09:44

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ ПРОДОВЖИТЬСЯ І НАСТУПНОГО РОКУ

У наступному році продовжать діяти програми державної підтримки  агровиробників. Про це наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час панельної дискусії  “Партнерство влади та бізнесу для підтримки агросектора в умовах кризи”.

“У 2024 році продовжить функціонування

01 Грудня 2023 10:30

КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ ДЛЯ МІКРОБІЗНЕСУ

Оголошується приймання заявок на участь у конкурсі на отримання гранту для мікробізнесу (третій, завершальний раунд). Проєкт фінансується Українським гуманітарним фондом (УГФ) та реалізується у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією ZOA in Ukraine.

Учасниками та учасницями конкурсу

29 Листопада 2023 14:30

ТИ ЯК? ЛІНІЯ КРИЗОВОЇ ДОПОМОГИ ТА ПІДТРИМКИ

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:

ветерани, які адаптуються у цивільному житті та їхні рідні, які допомагають;

родини військових, які чекають їх з фронту;

українці, які пережили обстріли, окупацію, повернулися з полону, втратили рідних чи житло.

Фахівці лінії — це кваліфіковані психологи, які

29 Листопада 2023 10:26

КРЕДИТИ НА РОЗВИТОК АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

З початку року 12,7 тисяч українських агрогосподарств одержали 67,7 мільярдів гривень банківських кредитів на розвиток. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 9,9 тисяч агропідприємств профінансовано на 38,8 мільярдів гривень. Зокрема, 410 аграріїв Чернігівщини отримали кредитів на суму 2,8 млрд гривень, з них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 313 підприємств профінансовано на 1,4 млрд гривень.

 

Довідково. Програма «Доступні кредити 5-7-9» спрощує

27 Листопада 2023 17:17

ВИРОБНИЦТВО ВАЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

За результатами січня-жовтня 2023 року в Чернігівській області вироблено валової продукції сільського господарства всіма категоріями господарств на суму 22,4 млрд грн, що становить 127,9% до відповідного періоду 2022 року. При цьому сільськогосподарські підприємства виробили продукції на суму 17,5 млрд грн, а господарства населення – на 4,9 млрд грн.

Маємо позитивну динаміку виробництва як продукції

27 Листопада 2023 17:00

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Сьогодні у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста України.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний розповів учасникам зустрічі про стан галузі АПК в області, втрати, виклики та загрози, акцентуючи увагу на потребах суб’єктів господарювання та господарств населення.

Також, було обговорено засади

27 Листопада 2023 14:31

ВИРОБНИК СОНЯШНИКОВОЇ ОЛІЇ ДОПОМАГАВ ВИПІКАТИ ХЛІБ

У 1829 році селянин Дмитро Семенович Бокарєв придумав як отримати із насіння соняшника олію та збудував перший маслобійний завод. В 70-х роках позаминулого сторіччя олію стали продавати в Європу. А на початку 20-го сторіччя у нас соняшникову олію вважали національним продуктом, під культуру відводили більше мільйона гектарів сільськогосподарських угідь. Ось так прізвище Бокарєва стало

24 Листопада 2023 15:04

ДО КАБІНЕТУ ФЕРМЕРА У ДАР ДОДАНО СУПУТНИКОВІ КАРТИ ПОСІВІВ КЛЮЧОВИХ АГРАРНИХ КУЛЬТУР В УКРАЇНІ ЗА 2023 РІК

До кабінету сільгоспвиробника у Державному аграрному реєстрі додано шар супутникових карт ярих та озимих культур врожаю 2023 року. Опубліковані карти посівів містять дані про розташування та площу полів з ключовими сільськогосподарськими культурами, такими як: озима пшениця, ячмінь, ярі зернові, кукурудза, соняшник, соя, горох, цукрові буряки, виноград та інші. Карти також відображають ліс, болотні

23 Листопада 2023 14:50

НЕЗЛАМНІ УКРАЇНЦІ: НІЖИНСЬКА ПРИВАТНА БРОВАРНЯ

Незламна українська нація! Тільки українці можуть під час війни думати як розвивати економіку країни з вірою, що  Перемога України у війні, розв’язаній російською федерацією, буде обов’язково. 

Вчора з робочим візитом ТОВ «Ніжинський пивзавод» відвідали директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний та начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Олена Ячна.

Саме у важкі часи  в березні 2022 року,

23 Листопада 2023 10:59

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ В НІЖИНСЬКІЙ РВА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ГАЛУЗІ

Директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Олег Крапивний в ході робочої поїздки провів нараду у Ніжинській районній військовій адміністрації з питань розвитку сільськогосподарської та харчової галузей.

В ході

<<<1 - 11 з 3001>>>