<<<1 - 11 з 2635>>>


24 Листопада 2022 14:13

ПОНОВЛЕНО ПОДАЧУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ С/Г ВИРОБНИКАМ!

З 23 листопада аграрії можуть зареєструвати заяви у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги - бюджетних субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів.

Відповідно до змін,

24 Листопада 2022 12:06

ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-НАРАДУ З ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ОПОДАТКУВАННЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ

23 листопада Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено онлайн-нараду з окремих питань оподаткування сільгоспвиробників.

До участі

22 Листопада 2022 10:56

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДИВ МЕТОДИКУ РОЗРАХУНКУ ПЛАТИ ЗА ВИДАЧУ ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ

Відповідно до частини шостої статті 49 Закону України «Про ветеринарну медицину» Кабінет Міністрів України прийняв постанову

21 Листопада 2022 17:14

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО ПРОГРАМУ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ

Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

З 1 вересня 2022 року, тобто

18 Листопада 2022 15:48

АГРАРІЇ ОБЛАСТІ МАЙЖЕ ПОВНІСТЮ ЗІБРАЛИ СОНЯШНИК, НАПОЛОВИНУ – КУКУРУДЗУ

На Чернігівщині триває збір пізніх сільськогосподарських культур.

Станом на 17 листопада зернові та зернобобові культури обмолочено з площі 428,9 тис. га (67% до прогнозованих обсягів збирання). За середньої урожайності 53,1 ц/га намолотили майже 2,3 млн тонн зерна.

На 96% до прогнозу аграрії зібрали соняшник. За середнього

18 Листопада 2022 11:20

ШАНОВНІ АГРАРІЇ!

В цей складний для країни час ви вносите вагомий внесок в збереження економіки нашої області. Ще в період активних бойових дій ви турбувалися про людей в громадах, допомагали територіальній обороні та Збройним Силам України й продовжуєте робити це і надалі.

З щирою вдячністю хочу привітати вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ваша робота завжди була нелегкою і відповідальною. В умовах війни турбот та випробувань, на жаль, стало набагато більше.

Однак кожного дня ви доводите, що є компетентними та професійними. Ви щирі, небайдужі і дуже хоробрі! Щиро вдячний кожному з вас за любов до землі, за працьовитість. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та злагоди. Хай творча наснага та завзятість не залишають вас навіть у такий важкий та бентежний час.

Мирного неба та перемоги нашій державі!

Спокою та благополуччя – кожному з нас!

 

З повагою

Директор Департаменту агропромислового

розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації              Олег КРАПИВНИЙ

18 Листопада 2022 10:51

ВІТАННЯ І ВІДЗНАКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЩОДЕННОЮ ПРАЦЕЮ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРОДОВОЛЬЧУ БЕЗПЕКУ ЧЕРНІГІВЩИНИ

Цієї неділі в Україні відзначатиметься День працівників сільського господарства. У четвер, напередодні професійного свята, працівників агропромислового комплексу привітали в облдержадміністрації начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

— Засіяти 90% площ,

16 Листопада 2022 16:42

АГРОВИРОБНИКИ ЗМОЖУТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТА ОТРИМАТИ ДОПОМІЖНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ТА РОЗВАНТАЖЕННЯ ЗЕРНОВИХ РУКАВІВ

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) розпочали реалізацію другого етапу програми з надання фермерам рукавів для зберігання зерна. Старт роздачі рукавів відбувся в селі Велика Димерка Київської області за участі Координаторки системи ООН в Україні Деніз Браун, Голови офісу ФАО в Україні П’єра Вотьє, представника Посольства Канади Сергія Курдицького та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Дениса Башлика.

«У межах першого етапу роздачі рукавів

14 Листопада 2022 17:53

УРЯД УДОСКОНАЛИВ ПОРЯДОК СЕРТИФІКАЦІЇ НАСІННЯ І САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ

Постановою від 11 листопада №1274 Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

Ці зміни впроваджені

14 Листопада 2022 15:12

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА ГРАНТОВИЙ КОНКУРС «САДИ ПЕРЕМОГИ» ЗАВЕРШУЄТЬСЯ НАПРИКІНЦІ ЛИСТОПАДА

Можливість подати заявку на Грантовий конкурс "Сади Перемоги" завершується 30 листопада 2022 року, тож закликаємо всіх охочих громад не зволікати.

Нагадуємо, що цей

11 Листопада 2022 14:23

АГРАРІЇ ОБЛАСТІ ЗАВЕРШИЛИ ПОСІВ ОЗИМИНИ ТА ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБИРАТИ ПІЗНІ КУЛЬТУРИ

На Чернігівщині під урожай 2023 року засіяно 131,1 тис. га (або 99,8% до прогнозу) озимими культурами. Зокрема 120,4 тис. га — пшеницею, 7,9 тис. га — житом та 2,8 тис. га — ячменем.

Крім того, цьогоріч засіяно 29,3 тис. га озимим ріпаком.

Наразі триває збір пізніх сільськогосподарських культур.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; if (find_s.length > 0) window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })