<<<1 - 11 з 2291>>>


03 Березня 2021 14:34

ВИРОБНИКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО КАТАЛОГУ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ ХАРЧОВОЇ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ!

Офіс з просування експорту запрошує експортерів долучитись до створення Національного каталогу українських експортерів органічної продукції, який надасть підприємствам постійну можливість знаходити нових партнерів та бути впізнаваними серед європейських байєрів, дистриб’юторів, імпортерів, тощо.

Національний каталог - це:

  • Пасивний пошук
03 Березня 2021 14:14

УРЯД УНОРМУВАВ УМОВИ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КООПЕРАТИВІВ

3 березня на засіданні Уряду схвалено постанову, яка затверджує модельні статути сільськогосподарського кооперативу – установчі документи, що регулюють їхню діяльність.

Зокрема, постанова

03 Березня 2021 11:43

ПРО ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ ЗА СТАВКОЮ ПДВ 14%

Державна податкова служба України повідомляє, що 25 лютого 2021 року набрав чинності Закон України від 17 грудня 2020 року № 1115-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі – Закон № 1115), згідно з яким

02 Березня 2021 14:54

АГРАРІЇ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З НАУКОВИМИ РОЗРОБКАМИ ІНСТИТУТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ МІКРОБІОЛОГІЇ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Днями понад 70 сільгоспвиробників взяли участь у Всеукраїнському онлайн семінарі "Ефективні біопрепарати для сільського господарства". Організатор

02 Березня 2021 10:05

МІНЕКОНОМІКИ РОЗРОБИЛО ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ АНТИБІОТИКІВ У ВЕТМЕДИЦИНІ

Мінекономіки розробило та оприлюднило для громадського обговорення проєкт наказу “Про затвердження Порядку використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині”.

Документ

26 Лютого 2021 15:34

МІНЕКОНОМІКИ РОЗРОБИЛО ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ДОСЬЄ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ КОРМОВИХ ДОБАВОК В УКРАЇНІ

Мінекономіки розробило і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проєкт наказу «Про затвердження Порядку формування реєстраційного досьє».

Реєстраційне

26 Лютого 2021 15:12

У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОЙШОВ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ "ОРГАНІК ІНВЕСТ"

Розвиток органічного виробництва є досить актуальним на сьогодні через низку екологічних, економічних та соціальних переваг. На цьому наголосив, вітаючи учасників заходу, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко 25 лютого.

«По-перше,

25 Лютого 2021 15:05

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР НА ТЕМУ: "ПРОФІЛАКТИКА ТА НЕДОПУЩЕННЯ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ"

25 лютого, Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації проведено онлайн-семінар на тему: «Профілактика та недопущення отруєння бджіл». До участі долучилися пасічники та сільгоспвиробники Чернігівщини, а також, представники Головного управління та територіальних підрозділів Держпродспоживслужби, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування. Захід проходив в форматі Zoom

25 Лютого 2021 14:18

ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

24 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Савченко з робочим візитом відвідав Сумський національний аграрний університет.

До складу делегації увійшли заступник директора Департаменту  розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олег Крапивний та директор відокремленого підрозділу НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Василь Лукач.

«Мета нашої зустрічі – ознайомитися

25 Лютого 2021 08:55

24 Лютого 2021 16:09

ТАРАС ВИСОЦЬКИЙ ПРЕЗЕНТУВАВ ГОЛОВНІ АСПЕКТИ ПРОГРАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ГАЛУЗІ КАРТОПЛЯРСТВА

24 лютого, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, під час XІ нідерландсько-українського форуму з професійного картоплярства, презентував головні аспекти програми державної підтримки галузі картоплярства, яку напрацьовано за участю широкого кола виробників, переробників та інших учасників ринку.

«Є чотири напрями, які критично важливі

<<<1 - 11 з 2291>>>