Анонси

 
 

 


Назад

ОНОВЛЕНО УМОВИ ФОРВАРДНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗЕРНА ГРЕЧКИ ВРОЖАЮ 2021 РОКУ

АТ «Аграрний фонд» приймає заявки від сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням відповідної культури та готові співпрацювати з фондом на умовах передоплати.

Програма фонду передбачає  надання фінансування сільськогосподарським підприємствам з розрахунком вирощеним зерном гречки після збору врожаю.

Закупівельна ціна, виходячи з якої здійснюватиметься передплата за договорами – 19 000 грн/т.

Попередня оплата за форвардним контрактом – до 70%. Решта суми буде виплачена після поставки зерна.

Мінімальна закупівельна партія – 20 тонн.

Поставка врожаю – елеватор ТОВ «Білоцерківхлібопродукт».

Строк поставки  - до 01.10.2021 року.

Застава – зерно врожаю 2021 (Договір застави майбутнього врожаю).

Додаткова умова – діючий рахунок в АТ «Укрексімбанк»

Вартість користування авансованими коштами встановлюється у % річних за період користування авансом до моменту переоформлення зерна та становитиме  – від 18-19% річних від суми авансу без урахування курсових коливань.  

З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі «Форвард - 2021» на офіційному сайті http://agrofond.gov.ua, а також за телефоном відділу в Чернігівській області:

 м. Чернігів, вул. Гонча, 23, оф. 103

тел/факс: 94-24-74, 067-328-65-91 cn@agrofond.gov.ua

 

З метою бронювання обсягів закупівлі, зацікавленим підприємствам необхідно оперативно інформувати Чернігівське відділення фонду про намір взяти участь у форвардній програмі за тел. 067-328-65-91 або на електрону адресу cn@agrofond.gov.ua

Назад