Анонси

 
 

 


Назад

AGRO HACKATHON – ШУКАЄ СТАРТАПИ

26-27 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться AGRO HACKATHON - дводенний інтенсив для агро стартапів.

AGRO HACKATHON створений з метою формування повного розуміння як реалізувати та правильно «запакувати» свою ідею. За результатами Хакатону, стартапи зможуть презентувати свою ідею чи рішення на пітчі перед експертами та фахівцями в агро секторі та отримати призи від партнерів заходу.

Шукаємо стартапи з таких напрямків, як: маркетплейси, логістика, фінтех в агро, LandTech, RTK-сигнали, машинне навчання і ШІ, аналіз даних з полів, аналіз грунту, робототехніка та дрони, зрошування, супутниковий моніторинг, метеомоніторинг, управління нормами, обладнання та датчики, паралельне водіння, точний посів, управління земельним банком, бізнес аналітика та облік, контроль і облік ТМЦ, фармменеджмент системи.

Участь в Агрохакатоні безкоштовна, за умови попередньої реєстрації та проходження відбору. Детальна інформація та форма реєстрації (дійсна до 24 жовтня 2021 року) за посиланням.

Організатори: Український фонд стартапів та  ISE Corporate Accelerator за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Назад

04 Жовтня 2021 16:24