Анонси

 

 
 
 
 
 

Назад

НАСІННЯ РІПАКУ ОЗИМОГО, ЯК ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ, ОТРИМУЮТЬ ДРІБНІ СІЛЬГОСПВИРОБНИКИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сільськогосподарські товаровиробники Чернігівської області, які обробляють не більше 100 га землі, безкоштовно отримають під цьогорічний посів насіння ріпаку озимого. Таку благодійну допомогу надало ТОВ «Монсанто Україна» за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Для Чернігівщини виділено 136 посівних одиниць згаданої культури (одна посівна одиниця розрахована на площу три гектари), які розподілені між 19 сільгоспвиробниками. Видача насіння фермерам розпочалася сьогодні, 9 серпня, на базі Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

Попередньо заявки від зацікавлених фермерів збирав Департамент агропромислового розвитку Чернігівської ОДА. Приймання та розвантаження насіння для наступної передачі замовникам забезпечила громадська організація «Чернігівська сільськогосподарська дорадча служба».

— В нинішніх умовах повномасштабної війни, яка не тільки ускладнила виробничі процеси, а й додала логістичні проблеми, важлива будь-яка підтримка. Адже, збираючи цьогорічний урожай, сільгоспвиробники вже думають про майбутній, — зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний і додав, що отримане насіння ріпаку має унікальну комбінацію важливих технологічних характеристик, що забезпечать високі та стабільні показники врожайності.

 
 
Джерело: Чернігівська ОВА

Назад