Анонси

 

 
 
 
 
 

Назад

ZOOM НАРАДА ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ

18 серпня поточного року Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації проведено онлайн-нараду на тему: «Розвиток племінної справи у тваринництві на Чернігівщині». До участі долучилися представники сільськогосподарських та фермерських підприємств та районних військових адміністрації, а також представники Головного управління Держпродспоживслужби.

Заступник начальника управління – начальник відділу тваринництва та аквакультури Департаменту Віктор Олексенко ознайомив учасників наради із станом справ у племінної справи в регіоні і проінформував щодо Порядку присвоєння статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві та терміни подання звітності суб’єктами племсправи.

Сергій Портянко – начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління  Держпродспоживлужби в Чернігівській області у своєму виступі проінформував учасників наради про організацію та проведення планових протиепізоотичних захворювань в племінних господарствах. А також повідомив про умови проведення профілактичного карантинування при переміщенні тварин.

Підводячи підсумки наради Віктор Олексенко наголосив на важливості подальшого розвитку племінної справи та тваринництва Чернігівської області в цілому.

 

Назад