Анонси

 

 
 
 
 
 

Назад

АГРОХОЛДИНГ AGRICOM GROUP ЦЬОГОРІЧ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КЛАСТЕРІ ВПЕРШЕ ЗІБРАВ РЕКОРДНИЙ УРОЖАЙ БЕЗГЛЮТЕНОВОГО ВІВСА

Цьогоріч у Чернігівському кластері агрохолдингу Agricom Group вперше було зібрано рекордний урожай безглютенового вівса. Про це говориться у повідомленні компанії. Як зазначив акціонер Agricom Group Анатолій Шкрібляк, це дасть змогу покрити не лише потреби заводу «Добродія», який виготовляє безглютенову вівсянку, але й задовольнити потреби ринку. Безглютеновий овес сьогодні використовується у виробництві лінійки преміальної продукції WОWСЯНКА.

Як зазначили в компанії, виробництво безглютенового вівса в Україні знижувалось із року в рік, при чому якість насіння була досить низькою. Тому в Agricom Group було прийнято рішення відновити вирощування безглютенового вівса. Вже у 2021 році на полях агрохолдингу було зібрано близько 1000 тонн врожаю вівса, який не містить глютену. Таким чином Agricom Group став лідером із вирощування безглютенового вівса в Україні.

Agricom Group – лідер із вирощування безглютенового вівса та виробництва продуктів переробки під торговими марками «Добродія», San Grano, San Granola, WОWСЯНКА, YUMMOJI. Її продукція представлена в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортується до понад 40 країн світу.

Джерело: https://www.agricom.com.ua

 

Назад