Анонси

     

     
     
     
     
     

    Назад

    КРЕДИТИ НА РОЗВИТОК АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

    З початку року майже 11,3 тисяч українських аграріїв отримали 58,8 млрд гривень банківських кредитів на розвиток господарств, з них – понад 34 млрд гривень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» залучили 8,8 тисяч підприємств.

    Зокрема, 362 аграріїв Чернігівщини отримали кредитів на суму понад 2,5 млрд гривень, з них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 272 підприємства профінансовано майже на 1,2 млрд гривень.

     

    Довідково. Програма «Доступні кредити 5-7-9» спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

    Назад

    13 Липня 2026 16:55
    13 Липня 2026 15:48