Анонси

 

 
 
 
 
 

Назад

РОБОЧА ПОЇЗДКА В КОРЮКІВСЬКИЙ РАЙОН

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний нещодавно перебував з робочою поїздкою у Корюківському районі, де разом із заступником начальника управління-начальником відділу тваринництва та аквакультури Департаменту Віктором Олексенко відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «Мена Авангард».

При зустрічі з керівником господарства Віктором Галаганом було обговорено питання щодо надання державної підтримки аграріям, впровадження сучасних технологій в молочному скотарстві, забезпеченість кормами на зимово-стійловий період утримання худоби, ведення племінного обліку в молочному скотарстві, логістики реалізації виробленої продукції.

В ході розмови щодо напрямків державної підтримки, Віктор Григорович подякував за отримані рукави для зберігання зерна, що безкоштовно надали міжнародні партнери.

Під час перебування на 3 відділенні молочно-товарної ферми с. Ліски спеціалісти Департаменту ознайомилися з технологією утримання, годівлі, доїння корів та вирощуванням молодняку. При спілкуванні з спеціалістами господарства представники Департаменту поділилися досвідом щодо управління технологічними процесами у молочному скотарстві.

Слід зазначити, що товариство з обмеженою відповідальністю «Мена Авангард» є суб’єктом племінної справи у тваринництві і займається розведенням племінної худоби української червоно-рябої молочної породи.

На даний час у господарстві утримується 2541 голова великої рогатої худоби, в тому числі 1151 корова.

 

 
 

 

Назад