Анонси

 

 
 
 
 
 

Назад

ПРИЙНЯТО УЧАСТЬ У РОБОТІ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ НААН

Сьогодні, 16 листопада, директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Олег Крапивний взяв участь у засіданні Президії НААН, на якому було розглянуто питання «Регіональні особливості розвитку сільського господарства та агропродовольчого комплексу України в сучасних умовах».

З відповідною науковою доповіддю по даному питанню виступив заступник директора з наукової роботи ННЦ «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН О. М. Нечипоренко.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Крапивний також долучився до обговорення теми.

«Загалом, Чернігівщина має значний сільськогосподарський потенціал, і є однією з найрозвинутіших аграрних областей України, яка забезпечує 5% виробництва сільськогосподарської продукції країни та значну частину валового регіонального продукту в області», – зазначив Олег Вікторович.

Як повідомив Олег Крапивний, на Чернігівщині завершено посів озимих сільськогосподарських культур під урожай 2024 року – засіяно 185,6 тис. га. Крім того, посіяно озимого ріпаку на загальній площі 49 тис. га.

На сьогодні, якщо дозволяє погода, продовжуємо збирати кукурудзу, якої намолочено 2005,5 тис. тонн при середній врожайності – 80,8 ц/га з площі 248,2 тис. га.

Загалом зернових та зернобобових культур зібрано з площі 509,4 тис.га. Урожай перевищив три мільйони тонн (середня урожайність – 59,1 ц/га).

Назад