Назад КРЕДИТИ НА РОЗВИТОК АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ З початку року 9833 українських агровиробників одержали 69,5 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 6122 агропідприємства профінансовано на 29,3 млрд гривень.
Зокрема, 318 аграріїв Чернігівщини отримали кредитів на суму 2,6 млрд гривень, з них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 201 підприємство профінансовано на 1,6 млрд гривень.
Довідково. Програма «Доступні кредити 5-7-9» спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.
Назад |