Анонси

     

     
     
     
     
     

    Назад

    ТИ ЯК? ЧОМУ СУМУВАТИ - ЦЕ НОРМАЛЬНО

    Сьогодні сум — одна з ключових емоцій, які переживають українці. За даними соціологічної групи «Рейтинг», саме ця емоція супроводжує багатьох у повсякденному житті після повномасштабного вторгнення. Це нормально. Життя змінилося, і ми адаптуємося до нових реалій. Сум — одна з базових людських емоцій, що виникає як реакція на втрати, розчарування чи невизначеність. У нього є багато відтінків — від скорботи до пригнічення — і кожен із них є важливим сигналом про внутрішній стан.

    Варто не уникати цього почуття, а навчитися з ним взаємодіяти. Дозвольте собі сумувати, називати свої емоції, приймати їх без осуду, давати їм вихід — через розмову, творчість, усамітнення. Це не прояв слабкості, а навпаки — ознака психологічної зрілості. Якщо сум затягується, зверніться по підтримку: сімейний лікар, який має підготовку за програмою ВООЗ mhGAP, або фахівці, доступні через платформу «Ти як?» та онлайн-карту НСЗУ, допоможуть вам знайти шлях до стабільності.

    Детальніше про природу суму, його прояви та способи підтримки себе — на малюнках, розміщених нижче, та матеріалах на платформі "Ти як?"

     

     

    Назад